banner

Karrier az Orex Travelnél

Karrier

Utazási referenst keresünk:

Feladatok

  • Bejövő telefonhívások fogadása, információnyújtás a cég szolgáltatásaival kapcsolatban.
  • Online foglalási rendszer kezelése.
  • Ajánlatok készítése
  • Az iroda általános működéséhez kötődő adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Idegenforgalmi tapasztalat

Előnyt jelent

  • Török nyelv tudás

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Fiatalos, vidám csapat és jó munkahelyi légkör
  • Változatos, sokszínű munkakör
  • Belvárosi iroda
  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Stabil fizetés
  • Megfelelő bérezés
  • Külföldi utazás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Európában az Orex Travel márka azért jött létre, hogy ügyfelei számára a legmagasabb színvonalú szolgáltatásokat nyújtsa a lehető legjobb áron. Az Orex Travel tulajdonosa az Anex Group összesen 4 millió turistát utaztat éves szinten. 7000 alkalmazottat foglalkoztat. Saját légitársaságot alapított és üzemeltet. 46 ország szerepel az Anex Group kínálatában ezek közül 18 országban saját beutaztató irodát nyitott.

Jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzzal a hu.cv@orextravel.eu e-mail címen.

We are searching distribution channel manager in travel industry:

What awaits you

  • responsibility for the B2B sales network (acquisitions, conclusion of contracts, development of business relations, trade fairs)
  • business trips within Hungary (presentation of the company to business partners)
  • cooperation on marketing activities (catalogue, website, ATL+BTL communication)
  • organization of presentations, workshops for partners
  • preparation and implementation of incentive programs
  • communication with partners on a daily basis
  • preparation and implementation of family trips abroad
  • support of company management (competitor monitoring, analyses

What knowledge and skills should you have?

  • knowledge of the English language at a communicative level
  • driver`s license B (active driver as a condition)
  • at least high school education
  • representativeness, independence, communication and organizational skills
  • knowledge of working on a PC (MS OFFICE), Internet
  • proactive approach to assigned tasks
  • experience in tourism / interest in learning new things

We offer

  • full time job
  • open-ended contract
  • mobile phone, laptop
  • opportunity to gain experience in tourism and participate actively in the development of the company
  • pleasant and modern working environment in Budapest
  • abroad business trips
  • immediate start of work

If you are interested, please send your CV in English to hu.cv@orextravel.eu